Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upozornění na Bohemia energy

Až u vás zazvoní Bohemia energy, tak je hned pošlete do ...!!!
V případě problémů volejte městskou policii, je to firma, která dělá nábory nových zákazníků, od konkurečních velkých firem.
Žádné slibované úspory nebudou a ještě vám zruší stávající tarify od elektřiny a plynu, tak bacha.

Představují se jako energetika a až po chvíli se terpve dozvíte, co jsou za firmu. Vysvětlují to tak, že podlehnou i lidé, kteří v životě nikoho nepustí.

Případné dotazy pište sem, také jsme naletěli. Tuto informaci šiřte bez obav dále, dle informací oenu, rwe a čezu, nejsme jediní, v současné době může být evidováno cca 30 000 stížností, takže je top podložená věc. Pokud jste uzavřeli, tak vám pomůže stávající společnost. U nás ve městě to bude masakr, za jeden den toho stihli hafo. Pokud jste jejich zákazníky, tak se modlete ať je to stále výhodné, mají právo měnit cenu s tím, že na internetu vyvěsí nové ceny 2 měsíce předem.
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Dobrý den,

reagujeme na Váš email zaslaný dne 31.1.2012. JAk jste byl informován emailem dne 18.1.2012 posunutí data ukončení provedl Provozovatel distribuční sítě společnost SMP Net, s.r.o., která schavluje veškerá data ukončení, z tohoto důvodu Vám účtuje spotřebu až do data 7.12.2011.

S přáním příjemného dne

Martin Petráček Call Centrum
BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o.
Na Poříčí 24-26, 110 00 Praha 1
IČO: 27386732, DIČ: CZ27386732
zákaznická linka: 840 10 10 10

1) Já jsem měl smlouvu bohemiaenergy, ne s společnost SMP. I přesto my napsala že smlouvá končí k 29.11.2011. tak jako ví.

2) Já neplatil deaktivační poplatek 6000 společnost SMP ,ale společnosti bohemiaenergy. Tam my potvrdili deaktivaci na 29.11.2011 k tomu dnu, to je po druhé co my napsali stejný datu. 29.11.2011

3) K tomu dni 29.11.2011 mělo tedy byt ukončeno, a od dne 30.11.2011 by měli spadat veškeré povinnosti na nového majitele. Který vlastní tento byt neboli odběrové místo ne po mně, od 30.9.2011 tam bydlí. deaktivace měla být k 29.11.2011.

Já bohužel Bohemia Energy naletěla. Podepsala jsem s nimi smlouvu na rok. V jejich VOP bylo, že když to do roka nijak nezměním, automaticky mi přechází smlouva na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 6 měsíců. Nyní jsem se stěhovala z bytu, tudíž jsem musela z důvodu stěhování smlouvu ukončit. Počítala jsem s tím, že ji mám na dobu neurčitou, tudíž budu ještě 6 měsíců platit zálohy (které by se mi pak nějaké určitě ve vyúčtování vrátily), ale bohužel. Smlouvu jsem ukončila prý dřív a výpovědní lhůta je jen 3 měsíce. Takže teď po mně chtějí zaplatit deaktivační poplatek 6000,- + vyúčtování 1000,-. Pořád si s nimi píšu a snažim se to nějak vyřešit, protože já jsem žádné jiné podmínky nepodepsala, ani mi nedali nijak vědět, že se VOP mění. Nemáte s tím někdo zkušenosti, jak to nebudu muset zaplatit?

Vážený pane Pončíku,

reagujeme na Váš e-mail ohledně ukončení smlouvy číslo A036368 - Pončík Jiří

Datum ukončení smlouvy bylo posunuto z 29.11. na 7.12. 2011 z důvodu :

Obdržel jste Informativní dopis, který od společnosti RWE je pouze informativní a Vás jako zákazníka upozorňuje na to, že od 29.11.2011 není na odběrném místě přihlášen žádný dodavatel. Pokud by to tak zůstalo hrozila by demontáž a popřípadě pokuta za černý odběr.

PDS - Distribuce RWE, může posunout datum ukončení. Takže podle OTE bylo odběrné místo ukončeno k 7.12.2012.

Z naší strany nedošlo k pochybení a deaktivační poplatek je oprávněný.

Děkujeme za pochopení

Více informací naleznete také na:

www.bohemiaenergy.cz

S pozdravem

Lenka Čepková Call Centrum
BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o.
Na Poříčí 24-26, 110 00 Praha 1
IČO: 27386732, DIČ: CZ27386732
zákaznická linka: 840 10 10 10
e-mail: kontakt@bohemiaenergy.cz
www.bohemiaenergy.cz

Dobrý den,

reagujeme na Váš email zaslaný dne 31.1.2012. JAk jste byl informován emailem dne 18.1.2012 posunutí data ukončení provedl Provozovatel distribuční sítě společnost SMP Net, s.r.o., která schavluje veškerá data ukončení, z tohoto důvodu Vám účtuje spotřebu až do data 7.12.2011.

S přáním příjemného dne

Martin Petráček Call Centrum
BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o.
Na Poříčí 24-26, 110 00 Praha 1
IČO: 27386732, DIČ: CZ27386732
zákaznická linka: 840 10 10 10

1) Já jsem měl smlouvu bohemiaenergy, ne s společnost SMP. I přesto my napsala že smlouvá končí k 29.11.2011. tak jako ví.

2) Já neplatil deaktivační poplatek 6000 společnost SMP ,ale společnosti bohemiaenergy. Tam my potvrdili deaktivaci na 29.11.2011 k tomu dnu, to je po druhé co my napsali stejný datu. 29.11.2011

3) K tomu dni 29.11.2011 mělo tedy byt ukončeno, a od dne 30.11.2011 by měli spadat veškeré povinnosti na nového majitele. Který vlastní tento byt neboli odběrové místo ne po mně, od 30.9.2011 tam bydlí. deaktivace měla být k 29.11.2011.

Varuji všechny před firmou Bohemia Energy Entity.
Uzavřel jsem smlouvu na dobu určitou na 24 měsíců s tím, že po ukočení této lhůty se tato doba mění na dobu neurčitou. Ale firma BEE v tichosti změnila svoje Všeobecné obchodní podmínky, kde je napsáno, že smlouva na dobu určitou se prodlužuje o tuto dobu a to opakovaně, pokud zákazník neoznámí firmě BEE, že nechce prodloužit smlouvu na jejich předepsaném formuláři. Já jsem na to naletěl a zaplatil smuvní pokutu 6000 Kč dle jejich nového ceníku. Tak pozor na tuto firmu, je problém ukončit smlouvu.

Dobrý deň,

čo sa týka reklamácie dátumu ukončenia dodávok u nášej spoločnosti a Vašej námietky ohľadne podpísaných zmlúv, zmluvu s nami máte na dodávku el. energie a plynu, to znamená, že sme zodpovedný za to, že zabezpečíme dostatočné množstvo komodity aby mohli dodávky prebiehať bez neakýchkoľvek výpadkov. Na DOPRAVU týchto komodít od Vás na Vaše odberné miesto ale máte spísanú zmluvu o pripojení a to práve s Vašou distribučnou spoločnosťou, pod ktorú spadáte na základe územného určenia a tá sa prechodom k inému obchodníkovy nemení. Táoi distribučná spoločnosť potom zodpovedá za odpočty meradiel, prípadné opravy a zmeny parametrov /ističe, sadzby atd/ a určujú na základe našej žiadosti ku ktorému dátumu sa dodávky začnú a kedy skončia. Naša spoločnosť zašle požiadavku započatia, alebo ukončenia dodávok k určitému dátumu a v prípade, že distribúcia stihne žiadosť spracovať, dostaneme potvrdenie že odberné miesto bude zapojené, alebo ukončené k určitému dátumu. V tom prípade zákazníka informujeme o potvrdenom dátume.
Može sa ale stať, v prípade že má prevádzkovateľ distribučnej sústavy požiadaviek na spracovanie príliš veľa, že termín ktorý nám potvrdil nestihol spracovat a posunie ho k najbližšiemu možnému termínu. V takom prípade nemáme možnosť tento termín opraviť, nakoľko distribúcia nieje spoločnosť nám podriadená a zmluvu o pripojení máte práve s ňou.

S pozdravom

Miroslava Kyseľová Call Centrum
BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o.
Na Poříčí 24-26, 110 00 Praha 1
IČO: 27386732, DIČ: CZ27386732
zákaznická linka: 840 10 10 10
e-mail: kontakt@bohemiaenergy.cz
www.bohemiaenergy.cz

------------ původní zpráva ------------

Dobrý den,

reagujeme na Váš email zaslaný dne 31.1.2012. JAk jste byl informován emailem dne 18.1.2012 posunutí data ukončení provedl Provozovatel distribuční sítě společnost SMP Net, s.r.o., která schavluje veškerá data ukončení, z tohoto důvodu Vám účtuje spotřebu až do data 7.12.2011.

S přáním příjemného dne

Martin Petráček Call Centrum
BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o.
Na Poříčí 24-26, 110 00 Praha 1
IČO: 27386732, DIČ: CZ27386732
zákaznická linka: 840 10 10 10
e-mail: HYPERLINK "http://email.seznam.cz/redir?hashId=3197047089&to= http%3a%2f%2femail%2eseznam%2ecz%2fnewMessageScree n%3fsessionId%3d%26to%3dmailto%3akontakt%2540bohem iaenergy%252ecz" \nkontakt@bohemiaenergy.cz
HYPERLINK "http://email.seznam.cz/redir?hashId=3197047089&to= http%3a%2f%2femail%2eseznam%2ecz%2fredir%3fhashId% 3d2850815548%26to%3dhttp%253a%252f%252fwww%252eboh emiaenergy%252ecz" \nwww.bohemiaenergy.cz

1) Já jsem měl svámí smlouvu bohemiaenergy, ne s společnost SMP. I přesto my napsala že smlouvá končí k 29.11.2011. tak jako ví.

2) Já neplatil deaktivační poplatek 6000 společnost SMP ,ale vaší společnosti. Tam jste potvrdili deaktivaci na 29.11.2011 k tomu dnu, to je po druhé co jste my napsali stejný datu. 29.11.2011

3) K tomu dni 29.11.2011 mělo tedy byt ukončeno, a od dne 30.11.2011 by měli spadat veškeré povinnosti na nového majitele. Který vlastní tento byt neboli odběrové místo ne po mně, od 30.9.2011 tam bydlí. Všechny dopisy co jste my posli poštou vám posílám, všude je napsáno že ukončení neboli deaktivace proběhne k 29.11.2011.

Dobrý den,

reagujeme na Váš email ze dne 1.2.2012

Jak jste byl již informován posunutí datumu ukončení smluvy bylo nařízeno Provozovatelem distribuční sítě společnost SMP Net, s.r.o., a to i když máte smlouvu sepsán s naší společností. Měřidlo patří společnosti SMP Net, s.r.o., proto jsme museli akceptovat datum ukončení smlouvy a to k datumu 7.12.2012. Předpokládaný datum ukončení byl 29.11.2011, poté však ale následně schválený od Provozovatele distribuční sítě ke dni 7.12.2011

Jednali jsme dle Všeobecní chbchodních podmínek odst. D článek 16

16. Smlouva může být ukončena kdykoli písemnou dohodou Účastníků sepsanou zpravidla na formuláři, který je k dispozici na Webových stránkách Dodavatele, a to zejména v případech, kdy Zákazník ukončuje odběr elektřiny a/nebo zemního plynu v místě spotřeby z důvodu trvalého ukončení odběru. V takovém případě Zákazník oznámí Dodavateli písemně požadavek na trvalé ukončení odběru elektřiny a/nebo zemního plynu v odběrném místě, s uvedením důvodu a požadovaným dnem trvalého ukončení odběru, a to nejméně 30 dnů před tímto dnem. Dodavatel zajistí ukončení smlouvy o distribuci uzavřené s příslušným PDS pro zajištění do- dávky elektřiny a/nebo zemního plynu do předmětného odběrného místa v nejbližší možnou dobu dle podmínek distribuce příslušného PDS. V takovém případě je Dodavatel oprávněn Zákazníkovi účtovat smluvní poplatek uvedený ve článku D. odstavci 15. těchto VOP.

V případě nejasností nás můžete kontakovat na zákaznické lince 840 10 10 10, případně prostředníctvím emailu.

S pozdravem

Marianna Danková Call Centrum
BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o.
Na Poříčí 24-26, 110 00 Praha 1
IČO: 27386732, DIČ: CZ27386732
zákaznická linka: 840 10 10 10
e-mail: kontakt@bohemiaenergy.cz
www.bohemiaenergy.cz

Dobrý den.

Prosím Vá o radu.Byli u nás "díleři" od "Bohemia Energi" a mluvili,mluvili,mluvili . . . a já důvěřivec podpepsal 11.11.2011.Poradil by jste nám prosím jak od nich.Mnohokrát předem děkuji

Dobrý den,

reagujeme na Váš email zaslaný dne 31.1.2012. JAk jste byl informován emailem dne 18.1.2012 posunutí data ukončení provedl Provozovatel distribuční sítě společnost SMP Net, s.r.o., která schavluje veškerá data ukončení, z tohoto důvodu Vám účtuje spotřebu až do data 7.12.2011.

S přáním příjemného dne

Martin Petráček Call Centrum
BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o.
Na Poříčí 24-26, 110 00 Praha 1
IČO: 27386732, DIČ: CZ27386732
zákaznická linka: 840 10 10 10

1) Já jsem měl smlouvu bohemiaenergy, ne s společnost SMP. I přesto my napsala že smlouvá končí k 29.11.2011. tak jako ví.

2) Já neplatil deaktivační poplatek 6000 společnost SMP ,ale společnosti bohemiaenergy. Tam my potvrdili deaktivaci na 29.11.2011 k tomu dnu, to je po druhé co my napsali stejný datu. 29.11.2011

3) K tomu dni 29.11.2011 mělo tedy byt ukončeno, a od dne 30.11.2011 by měli spadat veškeré povinnosti na nového majitele. Který vlastní tento byt neboli odběrové místo ne po mně, od 30.9.2011 tam bydlí. deaktivace měla být k 29.11.2011.

Vážený pane Pončíku,

reagujeme na Váš e-mail ohledně ukončení smlouvy číslo A036368 - Pončík Jiří

Datum ukončení smlouvy bylo posunuto z 29.11. na 7.12. 2011 z důvodu :

Obdržel jste Informativní dopis, který od společnosti RWE je pouze informativní a Vás jako zákazníka upozorňuje na to, že od 29.11.2011 není na odběrném místě přihlášen žádný dodavatel. Pokud by to tak zůstalo hrozila by demontáž a popřípadě pokuta za černý odběr.

PDS - Distribuce RWE, může posunout datum ukončení. Takže podle OTE bylo odběrné místo ukončeno k 7.12.2012.

Z naší strany nedošlo k pochybení a deaktivační poplatek je oprávněný.

Děkujeme za pochopení

Více informací naleznete také na:

www.bohemiaenergy.cz

S pozdravem

Lenka Čepková Call Centrum
BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o.
Na Poříčí 24-26, 110 00 Praha 1
IČO: 27386732, DIČ: CZ27386732
zákaznická linka: 840 10 10 10
e-mail: kontakt@bohemiaenergy.cz
www.bohemiaenergy.cz

Dobrý den,

reagujeme na Váš email zaslaný dne 31.1.2012. JAk jste byl informován emailem dne 18.1.2012 posunutí data ukončení provedl Provozovatel distribuční sítě společnost SMP Net, s.r.o., která schavluje veškerá data ukončení, z tohoto důvodu Vám účtuje spotřebu až do data 7.12.2011.

S přáním příjemného dne

Martin Petráček Call Centrum
BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o.
Na Poříčí 24-26, 110 00 Praha 1
IČO: 27386732, DIČ: CZ27386732
zákaznická linka: 840 10 10 10

1) Já jsem měl smlouvu bohemiaenergy, ne s společnost SMP. I přesto my napsala že smlouvá končí k 29.11.2011. tak jako ví.

2) Já neplatil deaktivační poplatek 6000 společnost SMP ,ale společnosti bohemiaenergy. Tam my potvrdili deaktivaci na 29.11.2011 k tomu dnu, to je po druhé co my napsali stejný datu. 29.11.2011

3) K tomu dni 29.11.2011 mělo tedy byt ukončeno, a od dne 30.11.2011 by měli spadat veškeré povinnosti na nového majitele. Který vlastní tento byt neboli odběrové místo ne po mně, od 30.9.2011 tam bydlí. deaktivace měla být k 29.11.2011.

Už u nás zazvonil panáček od Bohem.energy a já podlehnul a podepsal,no nedalo mi to a našel tuto stránku.Po přečtení vetšiny příspěvků same negace jsem obratem volal panáčka že chci od smlouvy odstoupit.Vymlouval se na kde co ale nakonec se vrátil a smlouvu předemnou roztrhal.Moc dík za tento blog.