Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upozornění na Bohemia energy

Až u vás zazvoní Bohemia energy, tak je hned pošlete do ...!!!
V případě problémů volejte městskou policii, je to firma, která dělá nábory nových zákazníků, od konkurečních velkých firem.
Žádné slibované úspory nebudou a ještě vám zruší stávající tarify od elektřiny a plynu, tak bacha.

Představují se jako energetika a až po chvíli se terpve dozvíte, co jsou za firmu. Vysvětlují to tak, že podlehnou i lidé, kteří v životě nikoho nepustí.

Případné dotazy pište sem, také jsme naletěli. Tuto informaci šiřte bez obav dále, dle informací oenu, rwe a čezu, nejsme jediní, v současné době může být evidováno cca 30 000 stížností, takže je top podložená věc. Pokud jste uzavřeli, tak vám pomůže stávající společnost. U nás ve městě to bude masakr, za jeden den toho stihli hafo. Pokud jste jejich zákazníky, tak se modlete ať je to stále výhodné, mají právo měnit cenu s tím, že na internetu vyvěsí nové ceny 2 měsíce předem.
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Dobrý den,

reagujeme na Váš email ze dne 1.2.2012

Jak jste byl již informován posunutí datumu ukončení smluvy bylo nařízeno Provozovatelem distribuční sítě společnost SMP Net, s.r.o., a to i když máte smlouvu sepsán s naší společností. Měřidlo patří společnosti SMP Net, s.r.o., proto jsme museli akceptovat datum ukončení smlouvy a to k datumu 7.12.2012. Předpokládaný datum ukončení byl 29.11.2011, poté však ale následně schválený od Provozovatele distribuční sítě ke dni 7.12.2011

Jednali jsme dle Všeobecní chbchodních podmínek odst. D článek 16

16. Smlouva může být ukončena kdykoli písemnou dohodou Účastníků sepsanou zpravidla na formuláři, který je k dispozici na Webových stránkách Dodavatele, a to zejména v případech, kdy Zákazník ukončuje odběr elektřiny a/nebo zemního plynu v místě spotřeby z důvodu trvalého ukončení odběru. V takovém případě Zákazník oznámí Dodavateli písemně požadavek na trvalé ukončení odběru elektřiny a/nebo zemního plynu v odběrném místě, s uvedením důvodu a požadovaným dnem trvalého ukončení odběru, a to nejméně 30 dnů před tímto dnem. Dodavatel zajistí ukončení smlouvy o distribuci uzavřené s příslušným PDS pro zajištění do- dávky elektřiny a/nebo zemního plynu do předmětného odběrného místa v nejbližší možnou dobu dle podmínek distribuce příslušného PDS. V takovém případě je Dodavatel oprávněn Zákazníkovi účtovat smluvní poplatek uvedený ve článku D. odstavci 15. těchto VOP.

V případě nejasností nás můžete kontakovat na zákaznické lince 840 10 10 10, případně prostředníctvím emailu.

S pozdravem

Marianna Danková Call Centrum
BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o.
Na Poříčí 24-26, 110 00 Praha 1
IČO: 27386732, DIČ: CZ27386732
zákaznická linka: 840 10 10 10
e-mail: kontakt@bohemiaenergy.cz
www.bohemiaenergy.cz

Už u nás zazvonil panáček od Bohem.energy a já podlehnul a podepsal,no nedalo mi to a našel tuto stránku.Po přečtení vetšiny příspěvků same negace jsem obratem volal panáčka že chci od smlouvy odstoupit.Vymlouval se na kde co ale nakonec se vrátil a smlouvu předemnou roztrhal.Moc dík za tento blog.