Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyroba Redukce na Zelvu

Zdravim Potrebuji Poradi s Vyrobou redukce na Žebrik ZD 12
Našel sem na netu ilustracni foto jak by to melo vypadat
jwvdgxM
Potreboval bych vedet prumer tazne tyče za okem ? oko je Pry otvor 40 mm
Pripadne jestli toto nekdy nekdo nebastlil na forech sem o tom nic nenasel že by udal rozmery ?Dekuji.

Asi to bude přetahovat jen po vesnici, tak bych z toho žádnou vědu nedělal. To na obrázku také vypadá jako "domadělka". Jde spíš o to, že ten žebřík bude na hraně s váhou pro tažení za osobákem. Myslím, že to má kolem 700 až 800 kg a ono to může s nějakým lehkým osobákem pěkně zacloumat. Také je možnost oko odříznout a dát tam rovnou "chňapku" na kouli a nikdo nic nepozná.:-)

To máš sice pravdu, ale není žádný problém uchytit na spodní závěs traktoru kouli. Většina doma dělaných traktorů a traktorů malých zemědělců to má tak udělané (v horním závěsu se chytá oj s okem a ve spodním chňapka na kouli). :-)