Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahradní chatka - Unese to

Dobrý den, prosím o vaše názory.Unese to zahradní domek 4.7x3.2m v mírném svahu???Trubky 70x4mm zabetonované do patek 200mm a hloubky 800mm.Trubka je taktež napěchovaná betonem a zakončena kotvou. Doplněno 3ks zatloukacich pátek a hranolem. Bude to ještě svázané 9 ks hranolu 80x80mm a na to fošny 30mm .Děkuji

v pergole mám vyvýšenou podlahu tak, aby byla zároveń s balkonovkama. Přístřešek má 3x4m. Rozteč trámů pod podlahou je 0.5m a tloušťka smrkových podlahových palubek je 2.5cm. Každý spoj jsem přivrtal vrutem 5x50 s částečným závitem. A podlaha se ani po létech ani trošičku neprohne a nezhupne.