Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bidet, nebo bidetová sprcha?

Ahoj lidi, rekonstruujeme koupelnu a kamarád mě doporučuje bidetovou spršku k záchodu. Abych byl upřímný, moc si to nedovedu představit, při normální velikosti mísy (závěsné). Ale někde jsem narazil na přídavné bidetové zařízení, které lze jednoduše přimontovat pod sedátko, to vypadá schůdněji. Takže dotaz: máte někdo zkušenosti ať s tím, nebo oním? Prosím, podělte se o ně. Moc všem děkuji a přeji hezký den S.

Předmět Autor Datum
To s tím opravdu nikdo nemáte zkušenost?
Trilobit 23.04.2013 21:19
Trilobit
Zakoupil jsem předmět o který se zajímáte - oficiální název elektronické bidetové sedátko na WC. Mus…
albert 23.04.2013 23:30
albert
Ahoj, bidetová sprška je jakoby takového něco mezi bidetem a tradičním způsobem očisty v asijských z…
netopýrka 27.04.2013 00:22
netopýrka
Existují i s ohřevem, ale potřebují zdroj elektřiny.
kejki 27.04.2013 19:01
kejki
Zatím nejjednodušší řešení https://www.lidl-shop.cz/MIOMARE-Sprchovy-nastavec-k-umyvadlu/p100234305…
kejki 14.04.2018 22:47
kejki
My jsme pořídili něco takového jako na obrázku. [TP320_2v1.jpg] Není to sice takový komfort jako na… poslední
HamHam 17.04.2018 08:53
HamHam

Zakoupil jsem předmět o který se zajímáte - oficiální název elektronické bidetové sedátko na WC. Musím říci, že po půlroční zkušenosti si to oba s manželkou nemůžeme vynachválit. Je pravda, že to je nemalá investice (cca 10 tisíc), ale vyplatí se to. Ten pocit čistoty, zejména pro nás muže, kteří jsme v určitých partiích přeci jen trochu chlupatější a očista toaletním papírem je přeci jen svízelnější, je k nezaplacení. Věřte, že i manželka, pokud jde o ženskou hygienu, by zde zařízení do nebe vychválila.
Pokud se rozhodnete ke koupi sedátka, vybírejte mezi evropskými výrobci - na trhu je dost výrobků z asie a jak jsem mezi známými zjistil, ti co si pořídil výrobek z tohoto koutu světa, brzy zjistili že asiaté jsou kulantně řečeno poněkud jinak narostlí než evropané a tudíž sedátko nefunguje tak docela korektně.
Bližší informaci naleznete třeba zde: http://koupelny.pontte.eu/bidetova-sedatka-elektro nicka.aspx?Prod=1785 (mimochodem to je typ, který jsme zakoupili).
Takže shrnuto: na rozdíl od samostatného bidetu menší náklady, nepředstavitelně komfortní provoz, kromě přívodu elektřiny žádné stavební práce.

Ahoj, bidetová sprška je jakoby takového něco mezi bidetem a tradičním způsobem očisty v asijských zemích /kte rý je mimochodem fakt praktický někde, kde není zima a chodíš vetšinou v nějakým hábitu/´...máme doma...tu spršku /je to v podstatě podobná hadice jako u sprchy bez kohoutku...má tam místo toho takový mačkací zařízení /...a...montuje se to na studenou vodu /je s tím méně práce to připojit, protože to v podstatě připojíš na stejný zdroj, který vede k nádržce na splachování/...ale moc komfortní záležitost to fakt není....spíše taková nouzovka...použila jsem to za cca 3 měsíce možná 3x...je to fakt ledový....

My jsme pořídili něco takového jako na obrázku.
[TP320_2v1.jpg]
Není to sice takový komfort jako na bidetu, ale naprostá spokojenost.
Oproti obrázku máme ovládání na pákovou baterii pod zeď. Ale čekat na teplou nikoho nebaví, tak se stejně oplachují studenou.
A tryska nemá takový čůráček a je polohovatelná.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru