Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jaké máte zkušenosti s křovinořezem Hecht

případně jiným motorovým nářadím téhle značky?
třeba tady: http://mamtechnika.cz/start.php?selectidprodukt=23 89
Právě jsem si jej dovezl z opravny - neuznali mi záruku, prý jsem používal staré palivo, musí být čerstvé.
Když jsem měl křovinořez jiné značky z půjčovny, na nic takového mne tam nikdy neupozorňovali a křovinořez běhal jak z praku.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Mám zkušenost a veskrze špatnou.Nejprve odešla strunová hlava-neustálé namotávání trávy ,hlavu úplně…
Des 06.08.2011 00:35
Des
Sekal jsem s různými křoviňáky Stihl,MC Culoch,Turbo a Hecht.když vynechám Stihl jako 1 tak největší… nový
franta.bran 19.05.2016 12:48
franta.bran
Hecht je nejtěžší čína jaká se snad dá sehnat... Navíc i designově kopírujou jiné stroje kvalitnější…
IkaSGC 12.07.2015 17:44
IkaSGC
Ještě bych rád zdůraznil že to GTM opravdu nešetřím. Sjedu s ním klidně celou zahradu cca 30min nons…
IkaSGC 12.07.2015 17:49
IkaSGC
Ja mam Hecht krovinorez asi 4 roky a tiez ho nesetrim. Posledne som u svokry kosil velikansku zahrad… nový
StanoK 09.09.2015 09:19
StanoK
Mám už několik let křovinořez Hecht a nemůžu se na něho ztěžovat. I když ho nijak nešetřím tak mi sl… nový
křovak 09.09.2015 10:05
křovak
Já si na ten křovinořez od nich stěžuji. Ani ne tak na křovinořez jako na jednání firmy WERCO. Když… nový
Yarda 09.09.2015 12:56
Yarda
Jednání firmy WERCO nemá nic společného s kvalitou křovinořezu. Ne každá firma se zákazniky jedná do… nový
křovak 09.09.2015 15:15
křovak
Neblbněte pořád s tou Čínou. V Číně je vyráběné všechno a je jedno jaká je to značka. Možná akorát n… nový
PLV 20.05.2016 07:22
PLV
Negativní zkušenost .Neustále v opravně,tak jsme zakoupili ještě jeden v dobré víře,než se ten první… nový
Pavlin 03.07.2016 16:33
Pavlin
Ahoj řekl bych je to o štesí ja ho mam asi mooc mam kompresor krovináč pilu a spokojenost pilu jsem… poslední
pppetan 07.09.2017 18:24
pppetan

Mám zkušenost a veskrze špatnou.Nejprve odešla strunová hlava-neustálé namotávání trávy ,hlavu úplně vydřelo až upadla.Je totiž z nějakého pochybného plastu.Potom mi odešla membrána v karbu.Při reklamaci mi řekli totéž,použití špatného benzinu.Je to hovadina,mají tu gumu nanic.Musel jsem zkrz to koupit nový karb,náhradní guma se nekoná.Jako další je malá nádrž na beneli,majitel jen dolévá,je to furt prázdné.Hnusně to celé vibruje ,po sečení je člověk na mrtvici.Zkrátka xindl.

Sekal jsem s různými křoviňáky Stihl,MC Culoch,Turbo a Hecht.když vynechám Stihl jako 1 tak největší překvapení bylo Turbo( už se nevyrábí asi bylo moc dobré) koupené v Baumaxu za asi 3 tisíce sekal jsem s ním přes 7 let plochy pro profesionální křoviňák a kdybych jej nepůjčil tak seká dodnes (závady jednou svíčka a ložisko v úhlovým převodu). Potom jsem koupil Hecht 154 -také zadřený se stejným vyjádřením špatný benzin( používám leta Stihl olej jak do pil tak do křoviňáku),ubroušený kontakt na zapalování,prodřená hlava (čekal jsem na novou v sezoně půl roku,prý na věci co se používají v letě nakupovat ND v zimě a naopak) a teď znova přidřený. Naprosto nejhorší a jestli jsou ostatní výrobky takové tak nekupovat ještě se mi nepovedla dodělat sezona.

Hecht je nejtěžší čína jaká se snad dá sehnat... Navíc i designově kopírujou jiné stroje kvalitnějších značek. Křovinořez který se ukrývá pod vaším odkazem je kopie křovinořezu firmy GTM ( gtm-gtbc-43m ). Tento GTM mám doma a seče už víc jak 3 roky, stále jako nový, to ho ani nešetřím. Jednou se stalo že po nevhodném zimním skladování odešlo těsnění karbecu, ale to bylo opraveno za cca 500kč. Součástí opravy bylo i seřízení takže zase startuje na drc a seče jako nikdy jindy... Mohu jen doporučit.

Ještě bych rád zdůraznil že to GTM opravdu nešetřím. Sjedu s ním klidně celou zahradu cca 30min nonstop sečení skoro na plný plyn a stále funguje. Je to prostě držák, takový hecht by se dávno rozsypal. Navíc výkon je dostačující i na metrovou trávu. Jináč co se týče toho paliva tak já si natankuju 5l kaňák a jedu na něj dokud ho nevyjedu. Kanystr mi vydrží tak rok a půl a křoviňák si zatím nestěžoval.

Ja mam Hecht krovinorez asi 4 roky a tiez ho nesetrim. Posledne som u svokry kosil velikansku zahradu celu sobotu a vrcal som s nim naplno od rana az do popoludnajsich hodin. Ziadny problem.
Jediny problem, ktory s nim mam, ze ten kriz, ktory spaja rukovat s tycou krovinorezu je z litiny a okolo krutiek sa lame.

Mám už několik let křovinořez Hecht a nemůžu se na něho ztěžovat. I když ho nijak nešetřím tak mi slouží dobře a bez větších problémů. Vůbec nechápu jak to zde někteří můžou pomlouvat a kritizovat. To, že je to levné a vyráběné v Číně ještě nutně nemusí znamenát, že je to zmetek. Mne je jedno kdo to vyrábí. Hlavně, že je to bez větších problémů dobře funkční.

Já si na ten křovinořez od nich stěžuji. Ani ne tak na křovinořez jako na jednání firmy WERCO. Když už nakupují levně v Číně, samozřejmě to nemůže mít takovou kvalitu jako od renomované firmy, tak by se měli chovat k zákazníkovi co přijde reklamovat nepodarok vstřícně. Jak jsem psal, první závadu uznali jako výrobní chybu, ta druhá (neuznaná) podle mého byla způsobena nekvalitní opravou té první. Čekal jsem, že mi ten křovinořez vymění za dobrý.
Mám i motorovou pilku Hecht, ta se Číňanům povedla a nestěžuji si na ni.

Jednání firmy WERCO nemá nic společného s kvalitou křovinořezu. Ne každá firma se zákazniky jedná dostatečně solídně a není to závislé na tom zda prodávají zboží od renomovaných firem a nebo levné produkty z Číny.
Já se na můj Hecht 143 prozatím nemůžu ztěžovat. Je sice pravda, že jsem ho jednou měl v opravě, protože jsem si vlastní chybou u něho rozbil celý plastový kryt sečení a bylo ho třeba vyměnit a když už to bylo v opravně tak jsem si při tom nechal zkontrolovat a seřídit motor, protože mi už trochu hůře startoval. Letos na jaře jsem musel koupit novou strunovou hlavu a vyměnit ji protože mi loni na ní prasknul kryt. Ono když se něco používá tak se to i pomalu opotřebovává a občas je dobré nebo zapotřebí něco trochu seřídit nebo poopravit, případnš opotřebovanou součást vyměnit. Na to, že mi tento křovinořez slouží bez větších problémů už šestý rok ho považují za docela dobrý výrobek a to i přes to, že je čínské produkce.

Neblbněte pořád s tou Čínou. V Číně je vyráběné všechno a je jedno jaká je to značka. Možná akorát některé známé značky si tu výrobu více kontrolují a hlídají. Většina problémů u spalovacích motorů vzniká naprosto nekvalitním benzínem, který vysloveně ničí karburátory a jiné komponenty co s ním přicházejí v motoru do kontaktu. Pokud bude tento trend v pančování benzínu a olejů pokračovat, zanedlouho budou dvoutaktní motory nepoužitelné. První rána kvalitě benzínu byla zasazena skončením přidávání olova. Každý rok vylévám z pil, křovinořezů, motorek a jiných strojů, litry benzínu, který se dá už použít jen na hrubé čištění. Ve starších motorkách jsou v nádržích použitá mosazná sítka, která současný benzín doslova rozežere a trubičky a otvory jsou ucpané ztuhlým rostlinným olejem. :x:

Ahoj řekl bych je to o štesí ja ho mam asi mooc mam kompresor krovináč pilu a spokojenost pilu jsem musel seštelovat jinak super jasně neda se srovnavat stihl je otačkovější lehčí min žere ale stojí 10*tolik tak super fakt tak že mnoho štesti.

Zpět do poradny Nahoru