Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jaké máte zkušenosti s křovinořezem Hecht

případně jiným motorovým nářadím téhle značky?
třeba tady: http://mamtechnika.cz/start.php?selectidprodukt=23 89
Právě jsem si jej dovezl z opravny - neuznali mi záruku, prý jsem používal staré palivo, musí být čerstvé.
Když jsem měl křovinořez jiné značky z půjčovny, na nic takového mne tam nikdy neupozorňovali a křovinořez běhal jak z praku.

Neblbněte pořád s tou Čínou. V Číně je vyráběné všechno a je jedno jaká je to značka. Možná akorát některé známé značky si tu výrobu více kontrolují a hlídají. Většina problémů u spalovacích motorů vzniká naprosto nekvalitním benzínem, který vysloveně ničí karburátory a jiné komponenty co s ním přicházejí v motoru do kontaktu. Pokud bude tento trend v pančování benzínu a olejů pokračovat, zanedlouho budou dvoutaktní motory nepoužitelné. První rána kvalitě benzínu byla zasazena skončením přidávání olova. Každý rok vylévám z pil, křovinořezů, motorek a jiných strojů, litry benzínu, který se dá už použít jen na hrubé čištění. Ve starších motorkách jsou v nádržích použitá mosazná sítka, která současný benzín doslova rozežere a trubičky a otvory jsou ucpané ztuhlým rostlinným olejem. :x:

Ahoj řekl bych je to o štesí ja ho mam asi mooc mam kompresor krovináč pilu a spokojenost pilu jsem musel seštelovat jinak super jasně neda se srovnavat stihl je otačkovější lehčí min žere ale stojí 10*tolik tak super fakt tak že mnoho štesti.