Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jaké máte zkušenosti s křovinořezem Hecht

případně jiným motorovým nářadím téhle značky?
třeba tady: http://mamtechnika.cz/start.php?selectidprodukt=23 89
Právě jsem si jej dovezl z opravny - neuznali mi záruku, prý jsem používal staré palivo, musí být čerstvé.
Když jsem měl křovinořez jiné značky z půjčovny, na nic takového mne tam nikdy neupozorňovali a křovinořez běhal jak z praku.

Ahoj řekl bych je to o štesí ja ho mam asi mooc mam kompresor krovináč pilu a spokojenost pilu jsem musel seštelovat jinak super jasně neda se srovnavat stihl je otačkovější lehčí min žere ale stojí 10*tolik tak super fakt tak že mnoho štesti.