Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Jak zalepit plastové nádoby na dešťovou vodu

prosim o radu,čím a jak zalepit dno plastové nádoby na dešťovou vodu o obsahu 200 litrů. Nádobu jsem zakoupil v Baumaxu,je zelené barvy.Na dne je prasklina po celé šířce dna,procházející středem.Loňskou zimu jsem ji zapomněl vylít. Psal jsem výrobci do Italie, ale ten nereagoval ani na pátou urbgenci.Je mi jí líto vyhodit. Děkuji předem všem, kdo si moji prosbu přečte a případně poradí.
[mod]Změna předmětu, původně: Ostatní (Rce)[/mod]

Kdepak talijáni.. ti neodpoví. Máme své zkušenosti. Hlavní je, že prodali a víc je nezajímá.

Zkusil bych sud naložit na káru a dojet s ním k někomu, kdo vaří plasty, bazény, nárazníky atd., i když bych do toho moc velkou naději nevkládal.
Druhá možnost je sehnat někde samolepící opravný pás na izolace. Nevím teď jak se to obchodně jmenuje, ale můžu zítra zjistit. Pak bych dno pořádně očistil a odmastil, pás nalepil z obou stran a děj se vůle boží jestli to vydrží, nebo ne.

Dekuji za informaci. Pro nával jiných pracovních aktivit jsem se k opravě ještě nedostal. Nádoby mám na chalupě a tam přijedu až na jaře. Nápad, zeptat se zde, jsem dostal při čtení poradny.Jsem už důchodce a tak přes zimu trávím více času na netu a hledám náměty na dobu, kdy se vrátim zase na chalupu.

Nádoba je zcela určitě vyrobena z vysokotlakého polyetylenu.Na tento materiál by tavná pistole měla svou teplotou stačit.Tyčinky do tavné pistole ale mechanicky asi neodolají tlakům,i když Kutilka je spokojena,spíše bych použil tyčinku z nějakého podobného materiálu.Ze starého kanystru nebo jiného podobného výrobku.
JABRAKA

Dobrý den,
stalo se mi před časem něco podobného. Vyřešila jsem to vložením igelitového pytle. Jsou to silné pytle na suť a prodávají se většinou po třech v balení. Platila jsem cca 120Kč. Od té doby mám dešťovku celoročně. Na dno jsem položila kus lina, aby tlak vody nevmáčknul pytel do praskliny. Zdá se to divné, ale ten pytel ještě nepraskl. A že v loni v únoru mrzlo pěkně.
Hanka

Taky bych to spíš viděl na ten laminát.Tchán s tím opravuje chladící návěsy a doma s nim opravuje všechno.Dokonce střechu na dílně udělal z laminátu (samozřejmě laminát šel na prkna) a ta je na furt.

Normálně bych celý dno natřel pryskyřicí, položil plátno a zase pryskyřici.Pro sichr i z druhé strany.A není možná že to nebude držet :-)