Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Jak zalepit plastové nádoby na dešťovou vodu

prosim o radu,čím a jak zalepit dno plastové nádoby na dešťovou vodu o obsahu 200 litrů. Nádobu jsem zakoupil v Baumaxu,je zelené barvy.Na dne je prasklina po celé šířce dna,procházející středem.Loňskou zimu jsem ji zapomněl vylít. Psal jsem výrobci do Italie, ale ten nereagoval ani na pátou urbgenci.Je mi jí líto vyhodit. Děkuji předem všem, kdo si moji prosbu přečte a případně poradí.
[mod]Změna předmětu, původně: Ostatní (Rce)[/mod]

Dobrý den,
stalo se mi před časem něco podobného. Vyřešila jsem to vložením igelitového pytle. Jsou to silné pytle na suť a prodávají se většinou po třech v balení. Platila jsem cca 120Kč. Od té doby mám dešťovku celoročně. Na dno jsem položila kus lina, aby tlak vody nevmáčknul pytel do praskliny. Zdá se to divné, ale ten pytel ještě nepraskl. A že v loni v únoru mrzlo pěkně.
Hanka

Taky bych to spíš viděl na ten laminát.Tchán s tím opravuje chladící návěsy a doma s nim opravuje všechno.Dokonce střechu na dílně udělal z laminátu (samozřejmě laminát šel na prkna) a ta je na furt.

Normálně bych celý dno natřel pryskyřicí, položil plátno a zase pryskyřici.Pro sichr i z druhé strany.A není možná že to nebude držet :-)