Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prasklý závit v el. krabici pod zásuvkou

Potřebuji poradit zda nemáte někdo zkušenost s opravou závitu v instalační krabici pod zásuvkou. Mám pod vypínačem časový spínač a je to tam dost nacpané. Při výměně časovače se mi podařilo závit rozlomit. Nemáte někdo nápad co stím? Demontáž nepřichází v uvahu.
Díky

V souvislosti s jiným dotazem jsem si na tento vzpomněl. Kromě uchycení šrouby se někdy (u nás asi dost výjimečně (aspoň jsem to nikde prakticky neviděl), ale prodává se to) používá uchycení na takové drápky, které se šroubem roztáhnou. Takže stačí pořídit zásuvku nebo vypíbač s tímto uchycením a je vyřešeno. Nevím teda jak moc to v této krabici může držet, ale za pokus by to stálo.
Jinak vypínač na jednom šroubu je v pohodě, zásuvka musí být na obou, ta je namáhaná víc.