Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem náhrada spínače vrtačky

Dobry den. Chtel jsem se zeptat, mam starsi vrtaci kladivo Extol vykon 800W a rozpadl se mi spinac- vrtacka nefunguje (ale normalne po vypojeni spinace a napojeni motoru na 230V vrtacka funguje, takze je to spinacem). A zajima me, jestli muzu nahradit jakymkoliv spinacem pro vrtacky, jestli mam koukat jen na to, na kolik Wattu je nebo jeste na neco. (triakova regulace je asi u vsech, ne? samozrejme nekoupit spinac pro aku vrtacku)
Treba toto by se dalo pouzit? Diky za reakce

https://www.mall.cz/elektricke-naradi-prislusenstvi/geko-vypinac-na-vrtacku-lp-1050w-100059669038?gclid=Cj0KCQjwt_qgBhDFARIsABcDjOdzWTqRe4vBU_X9Pb02nlhW0LHlyG_x9O-QB7XNhHVTY27Yc4UU2_4aAuRAEALw_wcB

Jeste to napisu presneji, asi jsem to napsal nesrozumitelne- vrtacka mela puvodne spinac- klasicky s regulaci, tak jak mivaji vrtacky- i s tim koleckem na volbu otacek ve spousti. Ten se rozbil a tak tam mam zatim spinac (bez aretace) bez regulace a chci koupit vrtackovy spinac s regulaci..