Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem náhrada spínače vrtačky

Dobry den. Chtel jsem se zeptat, mam starsi vrtaci kladivo Extol vykon 800W a rozpadl se mi spinac- vrtacka nefunguje (ale normalne po vypojeni spinace a napojeni motoru na 230V vrtacka funguje, takze je to spinacem). A zajima me, jestli muzu nahradit jakymkoliv spinacem pro vrtacky, jestli mam koukat jen na to, na kolik Wattu je nebo jeste na neco. (triakova regulace je asi u vsech, ne? samozrejme nekoupit spinac pro aku vrtacku)
Treba toto by se dalo pouzit? Diky za reakce

https://www.mall.cz/elektricke-naradi-prislusenstvi/geko-vypinac-na-vrtacku-lp-1050w-100059669038?gclid=Cj0KCQjwt_qgBhDFARIsABcDjOdzWTqRe4vBU_X9Pb02nlhW0LHlyG_x9O-QB7XNhHVTY27Yc4UU2_4aAuRAEALw_wcB

To neni problem, vrtacku bych upravil, ona je starsi, kryt je uz upravovany, rezal jsem do nej diru, aby se mi tam vlezl prozatimni spinac (tlacitko na 230V bez aretace, bez regulace), mista tam je dost, je to vrtaci kladivo s vetsim rozmerem rukojeti, takze vice mista vevnitr. A jak rikam, vrtacka je starsi, vzhledove opotrebovana, takze estetiku neresim. Vrta stale velmi dobre..betonem projede jako nic..

Jeste to napisu presneji, asi jsem to napsal nesrozumitelne- vrtacka mela puvodne spinac- klasicky s regulaci, tak jak mivaji vrtacky- i s tim koleckem na volbu otacek ve spousti. Ten se rozbil a tak tam mam zatim spinac (bez aretace) bez regulace a chci koupit vrtackovy spinac s regulaci..