Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpadávají loga na mém autě

Zdarec. Na mé Toyotě Yaris odpadává jedno logo za druhým, nevíte čím to opětně přilepit? Jo ještě dodám, že samotný tmel drží na autě a odpadne jen logo.
Zatím to řeším lepidlem Durabond 1203 black, ale musím u toho stát a hlídat aby to nesjelo.
Napadl mě silikon, no nevím.

Je třeba být originální... tak proč tu plastovou cetku lepit zpět? Všichni z davu to tam mají. Tohle je jedinečná příležitost se odlišit!

Spíš bych se ptal výrobce čím a jak to lepili ve výrobě, abych to sundal a nepoškodil lak.

Tak došla odpověd od Toyoty.:-D

Vážená paní/pane,

v případě, že máte pocit, že Váš vůz či jakýkoli jeho komponent nefunguje tak jak má, doporučujeme co nejdříve kontaktovat některý z autorizovaných servisů Toyota, kde vůz prohlédnou a na základě získaných výsledků pak určí případný další postup.

Ještě bychom chtěli upozornit, že vozidlo VN++++++++++9 je zahrnuto do servisní kampaně výrobce vozidel Toyota na výměnu airbagu spolujezdce, která ještě nebyla vykonána. Pro zaevidování a objednání na vykonání této kampaně, kontaktujte autorizovaný servis Toyota. Kampaň bude vykonána bezplatně.
S pozdravem a přáním hezkého dne

Radmila Mecerová
Centrum zákaznické podpory
Toyota Central Europe – Czech s.r.o.
Bavorská 2662/1, 155 00 Praha 5
Czech Republic

Tem e-mail napsal typický klávesnicový poskok, který není schopný zjistit potřebnou informaci a nebo dát vhodný kontakt.
Stále nechápu, proč lepit plastový odpad, když to vadí při mytí auta?
Odepsal bych jim dalším dotazem, proč zákazníka neobeslali na kontaktní adresu, kterou již mají.
Ten e-mailový dotaz je docela výhra. Kdyby nic jiného, tak je šance, že výměna airbagu ochrání spolujezdce.
Je patrné, že jak je něco špatně, tak je to kampaň.

Jen naiva by čekal něco jinýho, než odkaz na servis. Název toho lepidla zná jen dodavatel loga a vývojáři. Do fabriky to logo přijde samolepící, dělník jen strhne pásku a nalepí to na určené místo. Navíc z právních důvodů neporadí žádný konkrétní lepidlo, protože kdyby ti to poničilo lak, tak by byli v řiti, protože to poradili, tj. riziko žaloby. Odkaz na servis je u supportu jediná správná reakce.

Odepsal bych jim dalším dotazem, proč zákazníka neobeslali na kontaktní adresu, kterou již mají.

Můžou si dovolit spamovat zákazníky? Nemůžou vědět, zda uživatel nahlášené e-mailové adresy stále ještě má jejich auto a nový majitel auta by se to nedozvěděl.