Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztvrdlý cement.

Dobrý den.
Dá se nějak použít ztvrdlý cement?
V roce 2021 jsem nakoupil větší množství cementu „320,5 R Hranice“ pro základy přístřešku.
Následně jsem měl dost těžký úraz a tím pádem, veškeré plány pro tento rok šly v niveč - teď nevím, co s tím.
Dá se ještě, tento ztvrdlý cement zpracovat a následně použít?
Předem děkuji za smysluplné rady a pomoci
Bo.

Ono by jim to vcelku chutnalo. Teda ne vsem, treba boruvkam nebo mechu se to nelibi, ale treba travnik nebo rajcata a papriky(!!!) to rady. Ono jestli je neco na kytkach uzasnyho, tak je to fakt, ze sezerou jednoduchy anorganicky slouceniny a vyrobi z nich nadherny organicky material. Ja bych je tim pomalu krmil.