Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztvrdlý cement.

Dobrý den.
Dá se nějak použít ztvrdlý cement?
V roce 2021 jsem nakoupil větší množství cementu „320,5 R Hranice“ pro základy přístřešku.
Následně jsem měl dost těžký úraz a tím pádem, veškeré plány pro tento rok šly v niveč - teď nevím, co s tím.
Dá se ještě, tento ztvrdlý cement zpracovat a následně použít?
Předem děkuji za smysluplné rady a pomoci
Bo.

Rozbal jeden pytel a zjisti zda je např. vnitřní část v prašném stavu. Pokud ano tak to lze použít na nějaký základ, ale počítat s tím že má daleko nižší pevnost. Pokud je celý ztvrdlý, tak se dá použít jako obložení kulometného hnízda či na jiný podobný účel.

Ono by jim to vcelku chutnalo. Teda ne vsem, treba boruvkam nebo mechu se to nelibi, ale treba travnik nebo rajcata a papriky(!!!) to rady. Ono jestli je neco na kytkach uzasnyho, tak je to fakt, ze sezerou jednoduchy anorganicky slouceniny a vyrobi z nich nadherny organicky material. Ja bych je tim pomalu krmil.