Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TV stolík na mieru z drevotriesky

Nazdar, snažil som sa nájsť snáď všade ale nepodarilo sa mi nájsť TV stolík s potrebnými rozmermi. Má niekto prehľad koľko by mohlo stáť vyrobiť takýto: https://i.imgur.com/Eu78QY4.png
Viem že najlepšie je kontaktovať priamo stolára ale kým nejakého nájdem tak to potrvá. Nepoznám nikoho kto si dával robiť nábytok na mieru čiže nemám prehľad a dosť by pomohlo ak by niekto aspoň zhruba odhadol koľko by to mohlo stáť. Predpokladám že cena drevotriesky je zhruba podobná v rámci CZ/SK takže ak má niekto skúsenosť tak vopred ďakujem.

Řešení:

Ověřte si někde, jestli je tloušťka lamina 25mm na těch 150cm délky dostatečná. Skoro bych se bál, že ne.

Overím... Mám 120cm pracovný stôl z drevotriesky a je pravda že ak sa poriadne zapriem tak to uprostred mierne klesne. V prípade TV stolíka to bude nonstop záťaž od ťažkého TV 30-40kg. Budem to už riešiť priamo s nejakým stolárom. Bol to z mojej strany hlúpy dotaz takže túto tému môžem uzavrieť.

Lamino je 18mm a daji se slepit dvě na sebe, takže 36mm.
Co se ceny týče, spočítej co by tě to stálo na materiálu v nějakým hobby marketu(ale všechno, ohraneni, kování, spojovací materiál....) a v reálu to bude jen o kousek dražší, on si truhlář vydělá na svých podstatně lepších cenách materiálu. Není to tak drahý, popravdě většinu nábytku máme na míru.

Lamino je 18mm a daji se slepit dvě na sebe, takže 36mm.

Dělají se tloušťky 16. 18, 25 i 37 mm…
Pro tazatele - nejlepší s obrázkem dojít za nějakým truhlářem, ať to nacení - nemyslím, že bude ochotný kupovat celou tabuli, takže eventuální výběr dekorů bude trochu horší…

Chcel som si cenu zistiť aspoň približne vopred aby som zbytočne nestrácal čas s hľadaním a kontaktovaním stolára v prípade ak to bude až príliš drahé 400-600€/10000kč-15000kč. Ak to ale nie je možné ani odhadnúť nemám na výber a začnem hľadať stolára...

Overím... Mám 120cm pracovný stôl z drevotriesky a je pravda že ak sa poriadne zapriem tak to uprostred mierne klesne. V prípade TV stolíka to bude nonstop záťaž od ťažkého TV 30-40kg. Budem to už riešiť priamo s nejakým stolárom. Bol to z mojej strany hlúpy dotaz takže túto tému môžem uzavrieť.