Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TV stolík na mieru z drevotriesky

Nazdar, snažil som sa nájsť snáď všade ale nepodarilo sa mi nájsť TV stolík s potrebnými rozmermi. Má niekto prehľad koľko by mohlo stáť vyrobiť takýto: https://i.imgur.com/Eu78QY4.png
Viem že najlepšie je kontaktovať priamo stolára ale kým nejakého nájdem tak to potrvá. Nepoznám nikoho kto si dával robiť nábytok na mieru čiže nemám prehľad a dosť by pomohlo ak by niekto aspoň zhruba odhadol koľko by to mohlo stáť. Predpokladám že cena drevotriesky je zhruba podobná v rámci CZ/SK takže ak má niekto skúsenosť tak vopred ďakujem.

Řešení:

Ověřte si někde, jestli je tloušťka lamina 25mm na těch 150cm délky dostatečná. Skoro bych se bál, že ne.

Overím... Mám 120cm pracovný stôl z drevotriesky a je pravda že ak sa poriadne zapriem tak to uprostred mierne klesne. V prípade TV stolíka to bude nonstop záťaž od ťažkého TV 30-40kg. Budem to už riešiť priamo s nejakým stolárom. Bol to z mojej strany hlúpy dotaz takže túto tému môžem uzavrieť.