Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strunová sekačka

Zdravím lidičky, potřeboval bych prosím radu. Strunovka mi při volnoběhu jde do plných otáček, motor hučí snad ,,na plný kule" a strunová hlava se točí jako kdybch šel po plynu, nevíte po čem prosím jít? Děkuji za rady .

Nebo v té pružině. Nechť kolega nějakými klíšťkami (hrozí popálení) hejbe tou plynovou páčkou (a sleduje, co se děje při mačkání plynu), co s ní má tahat bowden. Tím usoudit, zdali je prdlé lanko v bowdenu (silně nepravděpodobné, leč možné), či je něco shnilého s plynovou páčkou na motoru.