Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kabel na 400v

Zdravím, jaký kabel mám natáhnout na 400V? Bude to na štípačku, cirguli atd. Délka od od rozvaděče bude asi 17 metrů. Může být 5 X 2,5 cyky? Díky.

A jaké další přesné údaje je potřeba vědět? Bylo napsáno, kabel po zdi a trámu. Žádné kritické umístění. Spotřebiče cirkule, štípačka a podobně. Na zásuvky 32A, s jištěním 25A, se všude i ve firmách tahá čtyřka, málokde jsem viděl silnější.
Nedovedu si představit, že má někdo doma cirkulárku, která bere víc než 25A třífázově.
25A zásuvka běžně tahá svářečky 250A proudu. Tak kde je chyba? :-)