Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna karmy Mora371 za Mora Vega10.no32Max

Chci se zeptat jestli někdo nemá osobní zkušenosti s výměnou karmy Mora371 za Mora Vega10.no32Max. Chtěl bych si jí vyměnit sám a nebo s někým, kdo s tím má již zkušenosti - tuto službu bych samozřejmě po domluvě zaplatil. Řeším to takovouto cestou, protože na výměnu od firmy nejsou takové finance. Místnost kde je karma umístěna je veliká a velmi dobře odvětrávána a bude to již třetí karma za 48 let, která tu bude a vždy bylo vše v pořádku a pohodě, takže nehrozí žádná otrava apod.
Předem děkuji za odpovědi a popřípadě mi dejte na sebe tel. kontakt a já vám zavolám.

Amatéři by neměli fušovat do řemesla, tím spíš, pokud je to nebezpečné.
:!: VAROVÁNÍ :!:
https://vytapeni.tzb-info.cz/kominy-a-kourovody/18603-tragicke-otravy-oxidem-uhelnatym-praxe-ukazuje-nutnost-duslednych-kontrol
Autorem toho článku je letitý pán, který pobral životní moudrost, na rozdíl od místního hloupého neradyla, který zpochybňuje zákonnou nutnost revizí. Takže rozum do hrsti, nedělat voloviny, přeuspořádat si priority (i to přežití by mezi nimi mělo být) a ušetřit na profíka. :i:

Nauč se číst a přečti si co jsem napsal a nenapadej lidi. Bohužel ale při své inteligenci a zaslepenosti ti to moc celý život nepůjde. Jinak jsem právě přiložil brikety tak se jdi ven nadýchat čerstvého vzduchu ať o to nepřijdeš.:-)

Tady si někdo nevidí na špičku nosu...
význam: (přeneseně) projevovat značnou krátkozrakost, sobeckost nebo názorovou nekonzistentnost
https://cs.wiktionary.org/wiki/nevid%C4%9Bt_si_na_%C5%A1pi%C4%8Dku_nosu

https://kutilska.poradna.net/questions/3125783-jaky-kotel-po-roce-2022#r3126891
nerady [185.73.111.xxx] @Cat, 14.02.2022 21:35 #13
Jaký krb. Pokud něco moderního tak vše nad 10 kW, má mít revize. Dle mého názoru je to blbost ale stát chce mít vše pod palcem.

reagující na

https://kutilska.poradna.net/questions/3125783-jaky-kotel-po-roce-2022#r3126870
Cat Patreon - poradňák @nerady, 14.02.2022 20:24 #12
Mám krb 18 kW je nutné provádět revizi?

Mimochodem, v otázkách se píšou otazníky. Učí se to na základní škole. Taky neděláte čárky ve větách. Za interpunkčními znaménky se dělají mezery. To jsme se taky učili na ZŠ.

Závěrem dodám, že "karma je zdarma a na každé prase se vaří voda".