Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plynovy primotop do zahradni chatky?

Ahoj,
hledam nahradu za elektricky primotop do zahradni chatky (4mx5mx2,5m). Z jistych duvodu jsem omezen 10A jisticem a to na primotop asi nestaci. Obcas ho to vyhazuje i kdyz jede na polovicni vykon. Napadl me plynovy primotop.

Neco takoveho:
https://topidla.heureka.cz/magg-me-110003/#prehled/

Mate s tim nekdo zkusenosti? Funguje to? :) Dela to kraval, ze by se u toho nedalo spat? Jak dlouho mi vydrzi 11kg bomba? :)

Hele cinani ted nabizi fakt levny nezavisly topeni do auta. 2-3kKc. Je to na naftu, ale sezere to asi kde co, takova smes nafty a palmace z makra by tomu docela mohla smakovat. A je to oddeleny, horky vzduch jednou trubkou, vyfuk jinou trubkou. To jenom na zamysleni, ze nad necim podobnym taky koumam...
Jinak 2kW prinotop by opravdu nemel vyhazovat 10A jistic - nekde je neco blbe, nebo neco podstatnyho bezi s nim.

No, to sam nevim a taky by me to zajimalo. Vubec nejde o spotrebu nafty, ta je mala a na 10l nadrz to vydrzi 40-100h(a mozna i dyl, ono to ma termostat a nemusi to bezet, kdyz neni potreba), ale fakt netusim, kolik to zere elektriky. Coz v tom nenastartovanym aute je problem, i par W ventilator umi za nekolik hodin vybit baterku... Ja si to snad nakonec koupim, furt po tom posilhavam a nakonec, nestoji to majlant.

PODMÍNKY PRO PROVOZ KAMEN
• Tyto propan-butanová kamna jsou určena pro
dočasné vytápění místností s minimálním objemem
místnosti, ve které jsou kamna umístěna (viz
Technická data) a je přímo větratelná (výměnu
vzduchu s venkovním prostorem lze zajistit otevřením
oken, balkónových dveří, větracích křídel apod.).
• Minimální větrací otvor musí odpovídat hodnotě
uvedené v části Technická data a musí být
rovnoměrně rozdělen mezi horní a spodní větrací
otvor. Kamna při provozu spotřebovávají kyslík a v
nevětraných uzavřených místnostech muže být
uživatel vážně ohrožen na životě z důvodu nedostatku
kyslíku a zvýšené koncentrace CO!
Tady máš výňatek z návodu.