Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce koupelny v paneláku

Ahoj,
nechali jsme si udělat rekonstrukci koupelny a elektriky v koupelně v paneláku včetně likvidace starého jádra a vystěhování kuchyňské linky.

Dnes jsem byl na bytě kontrolovat stav se svým známým a posílám foto křivé stěny, protože se mi nezdá kvalita a hlavně cena 185 000 Kč (nejsou započítány obklady ani pokládka obkladů, wc, umyvadlo, baterie, vana).

Prý je také blbě udělaný rastr na stropě, foto dodám zítra.

Co říkáte na cenu a dosavadní kvalitu? Zítra se mám na bytě sejít se stavbyvedoucím...

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nebudu hodnotit provedení. To už docela podrobně vystihli předešlí diskutéři a plně s nimi souhlasím… poslední
George63 29.11.2021 21:28
George63

Nebudu hodnotit provedení. To už docela podrobně vystihli předešlí diskutéři a plně s nimi souhlasím. No a co se ceny týče, škoda mluvit. A že jste jim platili předem, tak zpět těžko něco dosatnete, bohužel. Dobrovolně nic nedají a soudy by vás přišly možná ještě i dráž.
Jak říká Lubomír, co si člověk neudělá sám, je vždy velké riziko. Zejména v dněšní době. A pokud už je nutné, vždy vše dobře připravit a projednat předem a když se člověk "nevyzná", vzít nějkakého spolehlivého rádce (nejlíp kamaráda). A nikdy neplatit předem, maximálně materiál.
Já si celý život dělal vše sám (profesí elektrikář, jinak samouk "Ferda mravenec" -práce všeho druhu) jak píše i Lubomír. Jedn barák (náš starší) jsem celý život opravoval, upravoval a vylepšoval, bráchovi a synovi jsem pomáhal stavět baráky, jak po stránce "stavebního dozoru" tak i po stránce manuální víc jak na 50 %. Oba jsem stavěli skoro na 100% "svépomocí". Ale poslední "akce" (krytina a okna) na našem baráčku, jsem už byl nucen, vzhledem ke svému věku a i zdraví "zadávat". Ale vzhledem k tomu, že o tom všem něco vím a pohlídal jsem si vše, tak vše proběhlo rovněž OK a za ceny velmi přijatelné. No vše je o zkušenostech.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru