Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čerpadlo Ruche 1NG (malyš)

Chtěl bych se zeptat, jak se chová ponorné čerpadlo Ruche 1NH při čerpání vody. Parametry znám, ale zajímá mě, zda a jak moc čerpadlo v chodu vibruje. Pokud jej spustím do velké kovové nádrže, tak zda bude při kontaktu se stěnou "klepat"?

Zdarec chlapi, tak já vám nevím. Pokud to čerpadlo opravdu vibruje tak jak píšete, tak já bych se bál jiné věci. A sice, že časem poškodí plastové pažení vrtaných studní. Prostě, že tu plastovou modrou rouru časem v jednom místě vymlátí, způsobí prasknutí apod.