Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tv samsung obraz až po zahřátí

Dorý den. Tv Samsung po zapnutí čekám cca. 5 vteřin, pak naskočí obraz a zvuk. Obraz hned zmizí a zvuk stále jde. Po zahřátí tv, asi 10minut, tv vypnu a znovu zapnu a jde obraz i zvuk. Pak jde tv dokud ji sleduji. Neví někdo v čem je problém?

Problém by mohl být v elektrolytických kondenzátorech ve zdroji, Samsung jejich umísťováním k chladičům zahřívajících se součástek je pověstný = elektrolyty to nevydrží. Když se to takto provozuje hodně dlouho, nemusí to pak jít opravit vůbec. Kolegyně měla něco podobného - ráno TV Samsung pustila, v poledne se objevil obraz a zvuk. Sehnal jsem jí nový zdroj, ale v háji už byla signálová deska.