Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tv samsung obraz až po zahřátí

Dorý den. Tv Samsung po zapnutí čekám cca. 5 vteřin, pak naskočí obraz a zvuk. Obraz hned zmizí a zvuk stále jde. Po zahřátí tv, asi 10minut, tv vypnu a znovu zapnu a jde obraz i zvuk. Pak jde tv dokud ji sleduji. Neví někdo v čem je problém?

viem, odisla nejaka chujovina, presne to sa mi robilo na samsung starej telke, cca po troch rokoch pouzivania, bude sa to zhorsovat az tv nezapnes vobec. netusim co to bolo, len viem, ze v servise hned vedeli o co ide a oprava stala cca 100 e. telka po oprave funguje uz asi 8 rokov uplne bez problemov.

Problém by mohl být v elektrolytických kondenzátorech ve zdroji, Samsung jejich umísťováním k chladičům zahřívajících se součástek je pověstný = elektrolyty to nevydrží. Když se to takto provozuje hodně dlouho, nemusí to pak jít opravit vůbec. Kolegyně měla něco podobného - ráno TV Samsung pustila, v poledne se objevil obraz a zvuk. Sehnal jsem jí nový zdroj, ale v háji už byla signálová deska.