Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bojler Dražice - teplá voda teče slabým proudem

Dobrý den,

Mám doma kombi bojler Dražice OKC 125 a teplá voda teče strašně slabím proudem,studená klasický teče silně.
v čem by mohl být problém?Pojistnej ventil funguje jak má...nevím

Je pod teplím připojením v bojleru nějaké sítko?nemuže to být třeba přicpané?
Asi mě nemine to rozdělat a podívat se do vnitřku bojleru.

Díky za rady

Změna předmětu, původně: Bojler Dražice (host)

Díky za postřehy a rady..
Hodně jste mě navedli na příčinu.

čištěnej nebyl nikdy,prý jak to rozdělám tak už to nemusí znovu makat jak má.
Každopádně je ted blbá doba(Svátky,silvestr) to řešit..nějak se vykoupat zatím dá,podívám se po novém roce dovnitř.
Díky