Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automobilová man. převodovka - "počítání zubů"

Pojem "hypoidné prevody", mazanie GL5, neznamená vyslovený, explicitný zákaz ich použitia do ozubených kolies segeregovaných či spoločných prevodoviek.

Ba práve naopak, GL5 Hypoid SAE75 neškodí, blahu prospieva hlavne starším, vybehaným kolesám. Je jedno, či sa jedná od spoločnú vaňu diferáka s prevodovkou. Nemaj obavy.
https://lnk.sk/aoxw

Zrejme máš v prevodovke nejaký typický ruský "kolomaž" olej, ak máš za studena problém s kurbelpákou. Niektorí výrobcovia západných, kapitaľistických, amerických, buržoáznych vozidiel pôvodom vrahov z volstrídu, dávajú občanom doživotnú garanciu bez výmeny ich oleja v prevodovke, lebo majú údajne precíznu výrobu kolies dovozom z čínskej, "blatovej ocele", detto ložisk a lešteného ozubenia prevodov s opracovaním kapitaľistickým modrým lejzrom či gama lúčmi. Túúdle, možno Ferrari a spol. "RolsRojcákov" vyrobených najatými gastargajtrami v tureckom hospodárstve. No, ver im.

Vylej bordel, vypláchni prevodovku s diferákom (napríklad na zdviháku), zazátkovaním a naliatím do prevodovky čistého benzínu, premiešaním zubov kolies so zaradením všetkých rýchlostných stupňov nakopnutým motorom (bez plynu, iba na voľnobeh). Zasratý benzín z prevodovky vypusti, vysuš prevodovku od benznzínu, vyčisti zátku od sedimentov a bordelu ak má v sebe magnet, a nalej do nej GL5 SAE75/90 + aditívum.

Budeš radiť ako diabol, samé od seba skočia a zapadnú rýchlosti takmer bez odpojenia spojkou, aj na Sibíri, v Ojmjakonsku pri -78°C.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny