Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tachometr na kolo

Ahoj všem, poradí mi někdo jakou nastavit hodnotu v mm na tachometr na kolo? Rozměr je 27,5 x 2.00.
Nemohu to nikde najít děkuji.

No to ale není sranda, třeba má na tom cyklocomputeru i měřič spálených kalorií(joulů) a na základě nepřesných údajů se pak večer přežere nebo nedožere a bude to mít dopad na ideální postavu sportovce.Pak neuloví tu nejkrásnější kočku v okolí a změní mu to celý život.:-D