Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tachometr na kolo

Ahoj všem, poradí mi někdo jakou nastavit hodnotu v mm na tachometr na kolo? Rozměr je 27,5 x 2.00.
Nemohu to nikde najít děkuji.

Hovoríme o chybe menšej ako cca 1,4%. Kiež by som mal tak presný voltmeter. Rozdiely budú dané aj výškou dezénu. Na aute pri výmene pneu nikdy neprekalibrovávam tachometer. Koľko metód merania, toľko rôznych výsledkov. Človek čo má jedny hodinky vždy vie presne , koľko je hodín. Ten čo má dvojo hodín, nikdy si nie je istý.

No to ale není sranda, třeba má na tom cyklocomputeru i měřič spálených kalorií(joulů) a na základě nepřesných údajů se pak večer přežere nebo nedožere a bude to mít dopad na ideální postavu sportovce.Pak neuloví tu nejkrásnější kočku v okolí a změní mu to celý život.:-D