Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potrebny priestor pre nakladne auto

Prosim vie mi niekto poradit aky siroky priestor potrebuje nakladne auto (povecme ze klasicky domiesavac) na otocenie?
Napr. Cesta 3,5m siroka a na nu kolma cesta do ktorej auto dokaze nacuvat "naraz" musi mat minimalne kolko m?
Ďakujem pekne

Projektanti komunikací na to měli v minulosti takové průsvitné malůvky. Nyní to mají již v počítači v programu. Kdysi jsem se totiž dohadoval o tom, že na projektované cestě se neotočí popeláři. Projektant se hádal, že ano. Našel jsem si jiného projektanta a ten z toho původního něj udělal blbečka.