Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nabrousit struhadlo

Ahoj lidi, máme staré nerezové struhadlo z dostatečně silného plechu, které má právě tu potřebnou jemnost, ale už je opotřebované. Nevíte někdo o způsobu, jak by se dalo nabrousit? Napadá mě vrtákem z rubu? Děkuji za poradu a přeji všem hlavně zdraví!!! S

Jestli je přístupná i strana bez hrotů, tak se taky dá použít hřebík správné velikosti, kterým se ve směru výseků do nich na struhadle z opačné strany klepne na dřevěné podložce a tím se strouhací část trošku víc vyhne a strouhá to líp.