Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výroba vozíku

Dobrý den,

Chci se zeptat jak vyrobit v domácích podmínkách přívěsný vozík za automobil?
je mi jasné že bez nějakých atestů či profi sváření to asi nepůjde či ano?jak postupovat a vyplatí se to celkově?

materiál by bylo železo(jakl)

Díky

Ale jako jde to a sem tam to nekdo dela. A neni to az takovy peklo, maji na to formulare, urednici to umi resit, vetsinou i poradi. Ale nedava to ekonomickej smysl, leda kdyz clovek fakt chce neco specialniho, co by si stejne musel nechat udelat na zakazku - pak to smysl dava. Kdyz je v bazaru vozik s papirama za 5kKc a fungl novy zacinaji na 13kKc, tak na takovy penize se clovek stezi dostane a travit tim vikendy a litat po uradech, abych ve finale usetril 500Kc, to je blbost.