Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Díra v podlaze pro záchod

Zdravím

Potřeboval bych se poradit.
Chci v domě udělat druhý záchod. Rozměry místnosti jsou 140x100cm. V zemi je kanalizační roura. Jenže ta je od stěny pouhých 11.5cm. Od druhé stěny 44.5cm. Při tvorbě základové desky došlo k chybě.
Chtěl bych se tedy zeptat, jestli existuje nějaké excentr, nebo něco, čím oddálit díru v podlaze od stěny a zároveň ji přiblížit druhé stěně daného rohu?
Popř., máte někdo nápad, jak ten záchod oddálit od jedné stěny a posunout ho ke druhé?

Situace se ještě komplikuje tím, že dveře se otevírají tak, že pokud bych umístil záchod na stávající místo a byl by rovně, tak by nešly otevřít dveře. Záchod by se dal pootočit směrem od dveří, ale nejsem si jistý, jestli by nádržka záchodu po vytočení nenarazila do stěny.

Složení podlahy je: Beton desky, hydroizolace, polystyren, folie, trubky podlahového topení, anhydrid.

Děkuji

Děkuji všem za pomoc.
Vyřešil jsem to tak, že jsem z desítek nabízených záchodů našel takový, který má spodní odpad není kombi. Nádržka je na stěně.
Co se týče otevíraní dveří, tak ty se dají otevřít, aniž by jim mísa vadila(je to taková malá misa(Zeta). Nicméně, chceme větší umyvadlo, než nějakých 18cm(vnější rozměr hloubky umyvadla), takže otočím futra dveře se budou otevírat ven. Promýšleli jsme doma různé návrhy, nápady, nechali to vše v hlavách "vyhnít" a učinili rozhodnutí.

děkuji všem ještě jednou