Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navrtání vodovodní trubky

Dobrý den,
rád bych Vás poprosil o radu - bohužel se mi povedlo při vrtání škrtnout o vodovodní studenou PP trubku 20x2,8 viz foto zde i9ELFWC
Po týdnu trubka neteče, nevím ale, zda bych s tím měl něco dělat - problém je, že z jedné strany jsou obklady v koupelně (nemám žádný náhradní) a z druhé je lamino deska v obyváku za TV...
Co si o tom myslíte, vydrží to?
Děkuji a přeji hezký večer.

To je odpadová, beztlaková, novodurová trubka. Stačí škrábance v mieste zoslebenia steny materiálu vrstvou lepidla na plast oblepiť. Zapatlať a nechať lepidlo vytvrdiť.

Sú tieto špeciálne lepidlá určené na novodur, vinyl, PE, silón dostať v tubách. Hľadaj na nete, gúúgli. Lebo lepiť novodur je sviňa. Tieto plasty majú nekonečný, neuzavretý molekulárny reťazec, teda lepidlo by malo materiál naleptať.

Děkuji za odpověď, z čeho soudíš, že to je odpadová trubka? Já bych řekl že to je normál vodovodní co jde k umyvadlu na druhé straně do koupelny, ale nevím to jistě, byt jsem koupil, nevím kde trubky vedou...

Mě to stříkat nezačne,já ten problém nemám.Odpovídal jsem jen na Váš příspěvek a napověděl ten název objímky.
A podle mého názoru to nepraskne nikdy,zkuste si někdy tu PP trubku něčím prorazit,i když bude stěna slabší.Takže nějakých 6 barů to neprotrhne.A zeslabovat časem se vlivem vody uvnitř trubka taky nemůže.