Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navrtání vodovodní trubky

Dobrý den,
rád bych Vás poprosil o radu - bohužel se mi povedlo při vrtání škrtnout o vodovodní studenou PP trubku 20x2,8 viz foto zde i9ELFWC
Po týdnu trubka neteče, nevím ale, zda bych s tím měl něco dělat - problém je, že z jedné strany jsou obklady v koupelně (nemám žádný náhradní) a z druhé je lamino deska v obyváku za TV...
Co si o tom myslíte, vydrží to?
Děkuji a přeji hezký večer.

To je odpadová, beztlaková, novodurová trubka. Stačí škrábance v mieste zoslebenia steny materiálu vrstvou lepidla na plast oblepiť. Zapatlať a nechať lepidlo vytvrdiť.

Sú tieto špeciálne lepidlá určené na novodur, vinyl, PE, silón dostať v tubách. Hľadaj na nete, gúúgli. Lebo lepiť novodur je sviňa. Tieto plasty majú nekonečný, neuzavretý molekulárny reťazec, teda lepidlo by malo materiál naleptať.

Mě to stříkat nezačne,já ten problém nemám.Odpovídal jsem jen na Váš příspěvek a napověděl ten název objímky.
A podle mého názoru to nepraskne nikdy,zkuste si někdy tu PP trubku něčím prorazit,i když bude stěna slabší.Takže nějakých 6 barů to neprotrhne.A zeslabovat časem se vlivem vody uvnitř trubka taky nemůže.