Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Eukvalizer

Dnes,při prohlídce mých,zásob nedodělaných výrobků,jsem našel osazené desky ,bez IOobvodů ale z objímkami a bez potencimetrů,9-ti pásmového eukvalizeru,uvedeného v AR,asi někdy v roce 60-70,nevím jestli v červeném nebo modrém.Ctěl bych ho docela dodělat ale potřeboval popis a schema zapojení a osazení IO a potenciometrů.Nemáte někdo ještě ARka z tě doby.Pokud ano,mohli by jste mně ofotit ty stránky a poslat mailem,nebo ty časopisi zapůjčit k ofocení?Samozřejmě vrátím v pořádku a náklady s tím spojené uhradím plus nějaká ta oděna za ochotu.
P.S.Nechce se mi to vyhodit,byla by to asi škoda.

DVD se starými amáry se stále prodává. Kromě toho se to při troše štěstí dá najít na nejmenovaném webu. Pokud by se nepodařilo, klidně Vám potřebné stránky extrahuju, jen musíte vědět které.
Největší chybou je, stavět něco a nezaznamenat si zdroj. Také mám pár takových konstrukcí, většinou jsem si předlohy kopíroval, ale ty kopie se ztratily (= splynuly s hromadou dalších papírů), že bych nevěděl, kde jsem to vzal, to se mi stalo snad u jedné dvou věcí. Zákon schválnosti pracuje. U jedné konstrukce, u které jsem zdroj věděl a byl jsem si jistý, že mám někde kopie (neměl jsem ještě počítač natož skener), jsem je tak dlouho hledal (ani na internetu jsem tu knihu nenašel), až jsem musel do městské knihovny, kde mi knihu vyndali z depozitáře, protože ji na regálu nemaji (vůbec poslední dobou toho uklidili docela dost). A co myslíte 14 dnů poté, co jsem to naskenoval se papíry našly.
Myslím že další kámen úrazu bude sehnat součástky, pokud je nemáte, přecejenom sedmdesátá léta jsou daleko a dost se od té doby změnilo.
Jinak rozdělaných konstrukcí mám spoustu a nevím jestli je někdy dokončím, ale je mi blbé to rozebírat nebo vyhazovat.

No,já jsem původně myslel,že z elektronikou zkončím a tak jsem dal všechna Aerka pryč a s tím i některé nedodělané věci.Něco mi ale zbylo ale nevěděl jsem co.Včera jsem dělal trochu pořádek a ten euqalizer sem našel.Protože jsem si nedavno postavil zesilovač 2x70W.ta jsem mysle,že bych tam ten Ekvák zabudoval.No,uvidím.Já mám desky komplet osazené,akorát potřebuji do objímek zasadit IO a koupit poťáky(18ks.)no a vše to propojit.Ty integráče mám asi v sáčku u těch desek.Mně se to také vyhazovat nechce,když je to prakticky hotové a pěkné,protože je u toho i deska s idikátorem ze 100 LED.

Omlouvám se asi za nepravé informace ohledně roků časopisů AR.Dnes jsem se opět dostal k deskám eugvalizeru a na jedné desce jsem našel vyleptaný údaj 1/96,což je asi číslo ARka a rok.Vzpomně jsem si,že v těch rocí 60-70,jsme,ze synem,něco podobného taky "páchali".prostě jsem se jen spletl.Tento euqvalizer je celkem na 5-ti deskách.Tranzistory jsou tam BD 337 a možná i některé z obrácenou polaritou ale tam to nemůžu přečíst.Integráče nevím,nemám schema zapojení.