Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Eukvalizer

Dnes,při prohlídce mých,zásob nedodělaných výrobků,jsem našel osazené desky ,bez IOobvodů ale z objímkami a bez potencimetrů,9-ti pásmového eukvalizeru,uvedeného v AR,asi někdy v roce 60-70,nevím jestli v červeném nebo modrém.Ctěl bych ho docela dodělat ale potřeboval popis a schema zapojení a osazení IO a potenciometrů.Nemáte někdo ještě ARka z tě doby.Pokud ano,mohli by jste mně ofotit ty stránky a poslat mailem,nebo ty časopisi zapůjčit k ofocení?Samozřejmě vrátím v pořádku a náklady s tím spojené uhradím plus nějaká ta oděna za ochotu.
P.S.Nechce se mi to vyhodit,byla by to asi škoda.

Omlouvám se asi za nepravé informace ohledně roků časopisů AR.Dnes jsem se opět dostal k deskám eugvalizeru a na jedné desce jsem našel vyleptaný údaj 1/96,což je asi číslo ARka a rok.Vzpomně jsem si,že v těch rocí 60-70,jsme,ze synem,něco podobného taky "páchali".prostě jsem se jen spletl.Tento euqvalizer je celkem na 5-ti deskách.Tranzistory jsou tam BD 337 a možná i některé z obrácenou polaritou ale tam to nemůžu přečíst.Integráče nevím,nemám schema zapojení.