Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čištění truhlového mražáku

Dobrý den
Mám truhlový mražák asi 100L. Měl jsem ho zapojený za proudovým chráničem a ten vyhodil část domu, když jsem nebyl 3 dny doma. Škoda nebyla velká- 1kg masa a 5 nanuků. To maso ovšem do toho mražáku částečně vyteklo. Vytřel jsem to. Nicméně stříbrné stěny nejsou se dnem spojené beze spáry, takže do té spáry dostala šťáva(voda+krev), nejde to pořádně vyčistit a včil to trochu smrdí. Vyčistil jsem co se dalo octem.

Máte někdo zkušenost, jak se toho zápachu zbavit?

děkuji

Zatím všem děkuji. Odvětrávám, ještě jednou jsem to vydrhl. Tu spáru mezi dnem a stěnou jsem vydrhl kartáčkem. Trochu, zdá se mi, to pomohlo. V pondělí koupím v lékárně peroxid. Zkusím to tím ještě.

Ještě jednou děkuji, pak dám vědět.

P.S., samozřejmě, že stěny a dno jsou hliníkové a ne stříbrné :) Omlouvám se za myšlenkový překlep.