Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smrad ze zdi

Zdravím, dáváme do kupy domek, ve kterém před tím bydleli asi prasata - kouření v domě, popelnice v obýváku atd... Že zdi jde smrad i po vymalování. Máme v létě v plánu zdi oskrabat, ale poraďte čím natřít, aby byla jistota, aby zeď opravdu nesmrdela. Napadla mě penetrace a pak malba. Ale jaká penetrace by byla nejlepší? Nebo pomůže vůbec?

Záhradný chrbtový alebo ručný tlakový 8l postrekovač s tryskou na dlhej tyči, rúšku, rukavice a čistým, neriedeným Savo originál fest omietky, stropy a podlahu rosením napenetrovať. Zopakovať po osušení postrekom Peroxidom vodíka o sile koncentrácii 35% (v bareloch dostaneš 60%) a na záver čistým kuchynským octom 10%.

Nechať omietky vysušiť a vyvetrať.

Vyjde ťa to na max.1000.-Kč čo je lepšie, ako omietky po murivo osekať a natiahnuť nové.