Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LPG jak plnit, převézt, vařit ? :)

Zdravím, máte někdo praktickou zkušenost s tím jak upravit, nebo použít LPG nádrž, třeba toroid k naplnění u LPG stojanu a doma na tom třeba vařit ? Připadá mi to snazší, než vážit a plnit klasickou PB bombu.

Je mi po tom prd, ale udivuje me to, že lidi pro pár ušetřených korun ohrožujou nejen sebe, ale i blízké okolí, v tomto případě možným výbuchem plynu.

Nebo je problém v tom, zakoupit 10 kg PB lahev a jednou za dva tři měsíce zajet vyměnit? Nebo koupit 33 kg a mít na pár měsíců pokoj? Než tady vymejšlet pičoviny s nádrží od auta? Každá soudná obsluha na LPG stanici by odmítla tohle vůbec natankovat.

Ale je to každého věc.Jen doufám že nejste můj soused.Mám naši novostavbu rád :-)

Course accreditation adds further validation to the quality and relevance of qualifications. The College of Contract Management recognized accreditation of cmi qualifications, and confirms adherence to professional standards, paving the way for potential membership and career advancement opportunities.