Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bezbarierová koupelna ?

Připravuji rekonstrukci koupelny na bezbariérovou koupelnu pro rodiče/otec na invalidním křesle a matka francouzské hole/.
Konkrétně si jedná o sprchový kout-rozměry a provedení dále vytápění koupelny,zásobník teplé vody /NT nebo kombinovaný/.Uvítám všechny Vaše praktické rady.Děkuji.

Tak jsem to dal přes "uložto". Snad to bude dobré. Nemám s tím moc zkušeností.:-p
Nutno celý odkaz zkopírovat a zadat na "uložto" do "Hledat video ... a "Hledat soubory". Pak stáhnout "/faisal-ba-marouf-posted-"/ 3MB, pomalu, cca 30 sec. Toť pro "neznalé" (jako jsem já).:))

https://uloz.to/!2mfsvH87E2kL/faisal-ba-marouf-posted-a-video-to-his-faisal-ba-marouf-mp4