Takže vyřešeno odzkoušením.
Vstup je na svorky IN, výstup svorky OUT (polarizované napětí shodné s IN). Iniciace časování po připojení GND z IN na GND Trigger a impulzem, případně stále připojeným napětím + na svorku Sign Trigger.
Program P1.1-3.
Pokud je + vstupu IN trvale propojen s Sign.Trigger a přivede se napájecí napětí na svorky IN, propojí se ihned napětí z IN na OUT ve stejné hodnotě, polarizované, (sepnutý stav) a po nastaveném čase (OP) se výstup odpojí (zpožděný odpad). Stačí ale i pouze impulz + na Sign. Trigger a časování proběhne rovněž.
V programu P2 impulz + na sv. Sign. Trigger spustí nejdřív časování prodlevy (CL), výstup je odpojen, po tomto nastaveném čase přejde relé do stavu času zapnuto (OP) a po jeho ukončení je ale výstup opět odpojen (zpožděný přítah, max. na 999 minut).
V programu P3 je možno nastavit bistabilní stav (opakování). Impulzem, případně trvalým přívodem + na sv.Sign Trigger se výstup připojí, běží čas zapnutí (OP), pak je výstup odpojen, běží čas odpojení (CL) a toto se opakuje podle nastavení počtu opakování cyklů (LOP), případně trvale.
V programu P4 impulz na Sign. Trigger - běží čas zapnutí výstupu (OP) pak vypne. V případě trvalého zapnutí + na Sign. zůstává výstup stále pod napětím.
Toto uvádím vzhledem k tomu, že toto, z překladu a schemata u produktu, mi nebylo jasné a bylo zjištěno provozním odzkoušením.
A v podstatě, podle špatného odborného angl.překladu, je nezjistitelné.
Rovněž tak i nastavování programů a časů, ale to už neuvádím. To je ale celkem intuitivní.
Toť pro případné zájemce, pokud by potřebovali mít informaci o funkci.