Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnova smaltu na piecke

Zdarvim
Je mozne nejak obnovit prasknuty a opadany smalt na bielej piecke na drevo ? je to asi 5 cm stvorcovych, nic velke, ale akurat na najviditelnejsom mieste. Je to navrchu, takze vystavene najvyssej teplote. Nie je nieco co to vydrzi a zakryje ?
Dakujem

videl si v živote vypalovací práškový smalt a ako sa s ním pracuje ? on sa netaví neustále,ale pri teplote 150°C definitívne po pol hodine vytvrdne a už zostane definitívne tvrdý,netaví sa pri ďalšom zahrievaní,akurát sa musí pri prvom použití zachovať stála teplota vypalovania minimálne po dobu 30 minút.....