Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace výměny elektroměru a HDO

Dobrý den všem,
nemáte prosím někdo zkušenost s vyreklamováním práce provedené přímo technikem ČEZ Distribuce? Jde o to, že mi před cca třemi týdny vyměnil elektroměr včetně stykače HDO, a právě tento stykač teď začal při sepnutí bručet. Na zákaznické lice mě poslal kamsi s tím, že technik vše vyměnil a odzkoušel a tím to pro něj končí (takto doslova). Záruku na provedené práce tedy podle dámy ze zákaznické linky nedrží a opravu si mám zajistit sám a taky sám zaplatit. Je to normální?

Díky za případné odpovědi

ČEZ má svého ombudsmana dá se vyhledat na jejich stránkách. Nevím zda Vám to ale pomůže. Já jsem se svoji stížností nedopadl, jelikož u ombudsmana pracují právníci a ne technici. Stížnost bych postavil na tom, že se Vaší reklamací nikdo nechtěl zabývat a že si takové jednání se zákazníkem nepředstavujete.