Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem schody poškozené octem

Ahoj nechal jsem autobaterii na schodech asi měsíc a zůstal po ni flek. Tak jsem to chtěl vyčistit octem (nevím proč mě to napadlo) :-D a zůstal tam flek na 2 schody. Jak to mám vyčistit? Půjde to? Schody jsou z takového umělého kamene. Děkuji

Jo, tak to je to terrazzo (po "našom" teraco) a nejspíš bude nejleší to přebrousit. A podle fotky by snad stačilo i ručně, brusným kamenem (nejdřív hrubší a pak jemnějším doleštit) a při broušení podlévat vodou. Takto čistívám občas zašlé teraco na hrobu na hřbitově. Vyzkoušej nejdřív na tom spodním schodu, na kraji vpravo a uvidíš. Snad to nebude moc do hloubky.;-)