Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poškozování přední SPZ

Několik nezodpovědných řidičů neumí odhadnout při couvání vzdálenost od vozidla, před které se zařazuje k parkování.Jsou to řidiči, kteří mají namontováno závěs.zařízení
a koulí bouchnou do SPZ a tuto poškodí. Čím tomuto nešvaru mohu zabránit ? Podotýkám, že mám os.auto starší výrovy a nějaký chromovaný rám je pro mě drahý, Díky za pomoc....

Jak zabránit tomu, aby vám někdo naboural přední značku? Snad jen tím, že nebudete budete parkovat tam, kde to hrozí. Jinak tomu pochopitelně nezabráníte. Stejně, jako nezabráníte například tomu, aby vám vedle stojící řidiči nemlátili svými dveřmi do těch vašich.

A pokud je montované dodatečně tak ho jako v TP mít zapsané nemusíš? Jediný nepozorný jsi tu ty. Jakékoliv TZ musí být zapsáno v TP. Zápis se provede pomocí Typového listu, který musí být potvrzen osobou, která má patřičné oprávnění daného výrobce TZ. Tedy i ten Lojza pokud si takové oprávnění nechá vystavit.

Ten odkaz, který si sem vložil nemá s tímto tématem nic společného, nebo si snad myslíš, že každý řidič vozidla s TZ bude u sebe vozit typový list, aby ho každému na potkání ukazoval?