Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poškozování přední SPZ

Několik nezodpovědných řidičů neumí odhadnout při couvání vzdálenost od vozidla, před které se zařazuje k parkování.Jsou to řidiči, kteří mají namontováno závěs.zařízení
a koulí bouchnou do SPZ a tuto poškodí. Čím tomuto nešvaru mohu zabránit ? Podotýkám, že mám os.auto starší výrovy a nějaký chromovaný rám je pro mě drahý, Díky za pomoc....

A pokud je montované dodatečně tak ho jako v TP mít zapsané nemusíš? Jediný nepozorný jsi tu ty. Jakékoliv TZ musí být zapsáno v TP. Zápis se provede pomocí Typového listu, který musí být potvrzen osobou, která má patřičné oprávnění daného výrobce TZ. Tedy i ten Lojza pokud si takové oprávnění nechá vystavit.

Ten odkaz, který si sem vložil nemá s tímto tématem nic společného, nebo si snad myslíš, že každý řidič vozidla s TZ bude u sebe vozit typový list, aby ho každému na potkání ukazoval?