Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úspora elektřiny

Dobrý den nemá někdo zkušenost s tímto |Tesla-Saver-ECO_TXT-TOP-RON prý zaručuje 50procent úspory , je mi to podezřelé , sice píšou ,že odstraní jalovinu , ale přece jeden ,nebo sestava kapacit v jedné zásuvce a v jedné fázy nedokáže odstranit veškerou jalovinu v bytě ,nebo domě , potažmo ve firmě jak píšou v diskuzích . prosím ví někdo jak se počítá kapacita na kompenzaci jaloviny ,a čím jalovinu změřím , vím ,že v minulosti se provozy s převahou indukčních strojů (motory,trafa) povinně kompenzovaly a kondenzátorové baterie se připínaly podle zatížení ,ale tím moje znalosti končí . děkuji

Před koupí jakéhokoliv udělátka se zeptejte sami sebe. Proč v dnešní době, kdy úspora energie a paliva je hlavní marketinkový tahák tyto zázračné udělátka a různé magnety, polarizátory a jak to nazvou Tyto zázraky techniky nepoužívají velké firmy a automobilky ve svých prémiových výrobcích.

Však je to v té reklamě ( https://ma-doporucenipro.com/teslasavereco/7108/ ) napsané :-) . Výrobci a prodejci elektřiny jim to zakázali a nyní prý i prolobovali zákaz dovozu :)) . Tak s nákupem pospěšte, a doufejte, že použití dříve zakoupeného zůstane nadále legální :-D.
Za přečtení stojí i "diskuze" pod tím "článkem" opravdu ideální do nějakého humoristického časopisu.

Opravdu je možné, že někdo může naletět na takovou dezinformaci (a nejsem jediný, kdo se tomu diví, viz. třeba zde https://blog.hlavnespravy.sk/3371/vazne-jsme-takovi-tupci/ ).

RSDr = Rozhodnutím Strany doktor, tímto titulem se chlubí opravdu jen zapálení vumláci. Jinak správně doktor společenských věd.

Ale to ostatní jsou normální tituly, které nemají s politikou nic společného. CSc. je kandidát věd, to pojmenování je trochu uhozené (zní to jako něco nedodělaného) před lety se přešlo na západní systém a současní "kandidáti" mají titul Ph.D. což znamená doktor filozofie. To zní sice lépe, ale zase je to zcela nejasné, protože to s filozofií nemá nic společného.
DrSc. (Doktor věd) se snad pořád na Akademii věd uděluje, možná má trochu jinou zkratku o nějaké písmenko.

Je to nezmysel pretoze za jalovy vykon sa neplati a ani to nie je spotrebovana energia (ta jalova energia sa vracia s kazdou sinusovkou nazad do siete preto sa za nu ani neplati), takze tam nebude ziadna uspora.
Odstranovanie jalovej zlozky ma jediny vyznam v znizeni zataze dratov, ma to vyznam vo velkych domoch kde je tisic bytov napr. mrakodrap apod., mas mrakodrap?

P.S. a nejake kondenzatory a blbosti budu trochu praveze spotrebovavat (nejake straty na zahrievani apod), takze ne uspora ale zaplatis o chlp viac ako predtym.