Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úprava termostatu

Dobrý den,
mám lednici bez mrazáku Liebherr UKS 5000 starší verze a nachladí na 4°C (měřena teplota vody ve sklenici po 24hod.) Termostat je samozřejmě nastaven na max.. Potřeboval bych docílit teplotu ještě nižší, třeba 1°C. Jak toho dosáhnout, třeba úpravou termostatu. Děkuji

Já jsem u své lednice našel od termostau kapiláru a povytahoval jsem jí trubičky, ve které byla vložena. Jelikož neznám Vaší lednici, nevím jak to máte uvnitř, ale levný rychlý pokus to bude OK.
Jen se zaptám, proč potřebujete snížit teplotu ze 4°C na 1°C. Děkuji.

Vidím, že jsi ještě " na vlákně" a tak Ti posílám ještě jednu možnost. Teď má kluk na Aukru ještě tenhle elektronický, dobře stavitelný a dokonce je i v krabičce. Pouze je potřeba jej napájet zdrojem 230V AC/12V DC, třeba tím napaječem pro předzesilovač TV antény. A máš možnost si nastavovat teplotu kdykoliv a přesně podle Tvých "technologických" požadavků.
A jeho kontakt zapojíš do obvodu spínání kompresoru, místo původního. A krabičku přilep mamutem na bok na lednici, z boku vyvrtej dovnitř dírku 5 mm a prosuň čidlo. Dírku pak zalep plastelinou.
https://aukro.cz/univerzalni-digitalni-termostat-s-led-displejem-6925273444?utm_source=rtbhouse&utm_medium=retargeting&utm_campaign=rtbhouse-retargeting